חזרה

Volvo אוטובוסים

וולוו אוטובוסים הינה מהספקיות המובילות בעולם לפתרונות תחבורה. אנו מציעים אוטובוסים עירוניים ובין-עירוניים מובחרים, רכבים ושלדות אוטובוס.
וולוו אוטובוסים מפעילה ספקי מכירות ב-85 מדינות, ורשת שירות גלובלית עם יותר מ-1,500 סוכנויות וסדנאות.

בשנת 1928, נבנה האוטובוס הראשון על גבי שילדה של משאית, וב-1945 הוצג לעולם מנוע הדיזל באוטובוסים של וולוו בשנת 2008 הוצגו אוטובוסים בטכנולוגיה היברידית וב-2017 הוצג האוטובוס החשמלי.

החברה מחזיקה במוניטין של אחריות חברתית והתנהגות אתית, והיא עובדת מתוך מתן כבוד לאנשים ולסביבה וזאת כדי לספק חוויית פרמיום ללקוחותיה, לשותפים ולעובדים הרבים.
מסורת העיצוב הסקנדינבית נשענת על יסודות של פונקציונליות, אינטראקציה אנושית ושימוש אחראי בחומרים. המראה המעודן הוא תוצאה של חדשנות ואומנות יצירתית.
בוולוו שום דבר אינה מקרי ולכל דבר יש סיבה: החל מעבודת התכנון, אווירודינמיקה, ארגונומיה, נוחות ועד יכולת שירות. כל אלו הם תנאים מוקדמים ומוצקים; אנו לעולם לא שמים את האסתטיקה לפני הביצועים והתפקוד, וזו הסיבה שהשפה החזותית שלנו ברורה ועקבית.
כבר במבט ראשון, וולוו היא ללא ספק וולוו.

מאיר חברה למכוניות בע"מ היא היבואן הבלעדי של וולוו אוטובוסים בישראל. החל משנת 1972, בקבלת הזיכיון, הקבוצה מספקת מגוון רחב של אוטובוסים המתקדמים והנוחים בקטגוריה, אשר נותנים מענה בלתי מתפשר לתחבורה ציבורית מודרנית לפי דרישותיהם המחמירות והמגוונות של הלקוחות.
טווח הדגמים כולל אוטובוסים מושלמים, שלדות להרכבת מרכבים ומגוון שירותים תומכים. 'קבוצת מאיר' מספקת מגוון דגמי אוטובוסים, החל מדגמי בהרכבה מקומית ע"י חברת מרכבים טכנולוגיות תחבורה (בבעלות מאיר) ועד ייבוא של מרכבי אוטובוסים מחברות בחו"ל, לסגמנט התיירותי.