מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הונדה משיקה 3 כלים דו גלגליים: CB500F ,CB500X ו- CBR500R

הונדה משיקה 3 כלים דו גלגליים: CB500F ,CB500X ו- CBR500R

April 24, 2013

 

שרון גלזר, מנהל חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" חברה למכוניות ציין כי מדובר במהלך אסטרטגי שמטרתו להמשיך ולמצב את הונדה כשחקן מרכזי בשוק הדו גלגלי. זו השנה השלישית ברציפות בה תחום הדו גלגלי של הונדה בישראל מפגין גידול בפעילות, כמו גם הגדלה של נתח השוק ואין ספק ששלושת האופנועים הנוספים יתמכו במגמה זו.

CBR500R
דגם ה- CBR500R החדש הוא אופנוע ספורטיבי, מרגש והרפתקני. האופנוע פונה לרוכבים אשר מעוניינים להתקדם מנפח מנוע קטן יותר לרכיבה מקצועית ומהנה הרבה יותר. זהו אופנוע בעל משקל בינוני, מנוע כפול צילינדרים ומציע מגוון של שימושים החל מרכיבה עירונית ועד רכיבה במסלולי המרוצים. הדגם החדש הוא בעל תצרוכת מרשימה של 27 ק"מ לליטר, מה שהופך אותו למנוע CBR נגיש וחסכוני. בדומה לאחיו הגדול, ה- CBR1000RR, ה- CBR500R צפוי להופיע השנה על מסלולי המרוצים בתחרות European Junior Cup ולהוות כרטיס כניסה של הרוכבים הצעירים לעולם אופנועי הספורט ותחרויות האופנועים.

CB500X
ה- CB500X , האופנוע החדש ממשפחת ה- Crosstourer, הוא בעל עיצוב ספורטיבי, הרפתקני ומצויד במנוע עם הספק של 47 כוח סוס. הדגם החדש מהווה שדרוג משמעותי לכלים בנפח 500 סמ"ק ושדרוג חוויתי לרוכב. האופנוע מספק תנוחת רכיבה אנכית ורגועה וכידון רחב שמעניקים לרוכב חוויה מרגשת וחלקה על כבישים מפותלים. המנוע של ה- CB500X המורכב משני צילינדרים מקבילים, קירור נוזל, 8 שסתומים וגל זיזים עילי כפול מספק הנאת רכיבה, מהירויות גבוהות וגמישות מרבית.

CB500F
דגם חדש המשלב הנאה, זריזות, קלות משקל, חסכוניות ואלמנטים עיצובים שהושאלו מה-CB1000R. ה- CB500F "הערום" הוא כלי אידיאלי לכל רוכב המעוניין לשדרג כלי קטן יותר לכלי במשקל בינוני בעל מידות קומפקטיות וביצועים נמרצים. צורתו הרזה מעניקה לו יכולות עירוניות נהדרות כמו גם ביצועים מהנים מחוץ לעיר, מתאים לבעלי מידות שונות ובעל תצרוכת דלק מרשימה.

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים