מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הונדה מאיצה פעילותה בתחום ציי הרכב במהלך החודש האחרון מכרה כ-100 מכוניות היברידיות ל-3 חברות גדולות

הונדה מאיצה פעילותה בתחום ציי הרכב במהלך החודש האחרון מכרה כ-100 מכוניות היברידיות ל-3 חברות גדולות

September 17, 2013

 

"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, יבואנית הונדה לישראל, מאיצה את פעילותה בתחום ציי הרכב ומדווחת על 3 עסקאות גדולות שבוצעו במהלך החודש האחרון, במסגרתן נמכרו כ-100 מכוניות חדשות, מסוג הונדה אינסייט והונדה ג'אז, ידידותיות לסביבה וחסכוניות בדלק.

החברות שבחרו לנהוג ירוק ולחדש את ציי הרכב שלהן במכוניות הונדה אינסייט הן: חברת "סנו פרופשיונל", הזרוע המוסדית של חברת "סנו", חברת "אלווין ישראל" וחברת "מפעיל".

חידוש ציי הרכב של שלושת החברות אשר הושלם בימים אלה בוצע במסגרת עסקאות ליסינג באמצעות חברת Hertz ומצטרף לעסקאות נוספות שבוצעו לאחרונה, במסגרתן נמכרו מכוניות נוספות מדגמי הונדה אינסייט והונדה ג'אז ההיברידיות, לציי רכב.

עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מסר, כי הוא מודה לשלושת החברות ומעריך את החלטתן הנבונה לחדש את ציי המכוניות ברכבים של הונדה בכלל וברכבים היברידיים בפרט. "מדובר בהחלטה עסקית מצוינת, במיוחד כעת כשמחירי הדלק שוב עולים, אין כל ספק שמכוניות היברידיות כדאיות יותר מתמיד. רכבי הונדה ובמיוחד דגמי ההייבריד הינם ידידותיים לסביבה וגם חסכוניים באופן ניכר בדלק. בחירה במכונית היברידית של הונדה הולמת את ערכי החברות הללו שעובדיהן ינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית חסכונית, ייהנו מנהיגה נוחה, בטוחה וירוקה " הוסיף גונן.

אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות הוסיף ומסר: שיתוף פעולה מוצלח לצד אמונה מלאה ברכבים היברידיים וחסכוניים בדלק הביאו את מנהלי ציי הרכב של שלושת החברות לשדרג את ציי הרכב שלהן במכוניות מסוג הונדה אינסייט והונדה ג'אז. בזכות היתרונות המובהקים של שימוש ברכבים היברידיים כגון: זיכוי מס בסך 550 ₪ לחודש ,רמת זיהום אוויר נמוכה ואף חנייה חינם במס' ערים מובילות , החליטו הנהלות הארגונים הללו להצטייד ברכבים היברידיים ירוקים מבית הונדה.

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים