מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

 מרכז השרות והמכירות המרכזי של הונדה אופנועים עבר למשכן חדש ומודרני

מרכז השרות והמכירות המרכזי של הונדה אופנועים עבר למשכן חדש ומודרני

October 20, 2013


הריגוש המוטורי בישראל עולה מדרגה: חברת מאיר חונכת את מרכז השרות והמכירות החדש של הונדה אופנועים. אחרי למעלה מ-20 שנה עוזבת הונדה את סניף הדגל של הונדה אופנועים שהיה ממוקם בדרך השלום בת"א, ועוברת למשכן חדש, הבנוי להעניק חוויה מושלמת ומשודרגת ללקוחות הדו גלגלי וקהילת חובבי מותג הונדה בישראל.


בנוסף להיותו מרכז שרות ומכירות, משכנה החדש של הונדה אופנועים ישמש גם כמקום מפגש ללקוחות המותג. זאת, מתוך תפיסה שירותית של החברה לפיה הלקוח עומד במרכז ועל כן ראוי לחווית קניה ושרות איכותית ובלתי מתפשרת.
המרכז החדש של הונדה אופנועים, הממוקם ברחוב שבח 5 בתל אביב (סמוך לרחוב יד חרוצים והמסגר), כולל אולם תצוגה ומרכז שרות ראשי לאופנועים וקטנועים של החברה, ויתמכו בו 14 אולמות התצוגה הנוספים של אופנועי הונדה הפרושים ברחבי הארץ.

המתחם החדש משתרע על פני שטח של 950 מ"ר, והוא כולל אולם תצוגה לאופנועים וקטנועים (225 מ"ר), מחסן חלפים , מרכז שרות מתקדם, רחב וידיים ומודרני, ( 300 מ"ר) ומשרדים. מחוץ למבנה משתרע מתחם טרייד-אין גדול ובו כלים מיד שנייה.
מרכז השרות הצמוד לאולם החדש נבנה בסטנדרטים בטיחותיים מחמירים, ובתכנונו הושם דגש מיוחד על איכות הסביבה. כך לדוגמה קיימות בו במערכות לשאיבת גזי הפליטה שבמוסך.

אורן בננו, מנהל אגף הונדה אופנועים: "האסטרטגיה של חברת הונדה מכוונת למענה לצרכיו המשתנים של הלקוח, כך גם האופנועים בתחום הדו גלגלי . מגוון הדגמים יחד עם מרכז השרות והמכירות החדש מותאמים לתמהיל הלקוחות של הונדה. הבית החדש של הונדה אופנועים הינו מרווח, מודרני ומספק מעגל שלם של שירותים עבור הלקוח ובנוסף תורם לקידומה של תרבות האופנוענות בישראל".

אודות: הונדה הינה יצרנית הקטנועים והאופנועים הגדולה בעולם, מייצרת מידי שנה יותר מ- 16 מיליון רכבים דו גלגליים ב- 20 מדינות שונות בעולם. מאז תחילת הייצור ב- 1947, ייצרה הונדה מעל 160 מיליון רכבים דו גלגליים.

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים