מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

 הונדה שמחה לדווח על עסקת צי רכב עם סלקום

הונדה שמחה לדווח על עסקת צי רכב עם סלקום

February 02, 2014

 

"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, יבואנית הונדה לישראל, חותמת עוד עסקה משמעותית בתחום ציי הרכב ומדווחת על עסקה נוספת שהושלמה לאחרונה מול צי הרכב של חברת "סלקום" ובמסגרתה מכרה 15 מכוניות חדשות, מסוג הונדה ג'אז הייבריד, ידידותיות לסביבה וחסכוניות בדלק.

עסקת צי הרכב של סלקום אשר הושלמה בימים אלה בוצעה במסגרת עסקת ליסינג באמצעות חברת פריים ליס ומהווה בסיס איתן לשיתוף הפעולה עתידי ומתמשך בין שתי החברות, במהלכו צפויה סלקום לרכוש עשרות מכוניות נוספות מדגם זה.

עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מסר, כי הוא מודה לסלקום ומעריך את החלטתה הנבונה לחדש את צי המכוניות שלה ברכבים של הונדה בכלל וברכבים היברידיים בפרט. "זוהי החלטה עסקית מצוינת, אין ספק שכיום, לאור החלטת המחוקק להאריך את הטבת המס על רכישת רכבים היברידיים (30% בלבד) בשנה נוספת, מכוניות היברידיות כדאיות יותר מתמיד. רכבי הונדה ובמיוחד דגמי ההייבריד הינם ידידותיים לסביבה וגם חסכוניים באופן ניכר בדלק. בחירה במכונית היברידית של הונדה הולמת את ערכי סלקום שעובדיה ינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית מצוינת וחסכונית ואף ייהנו מנהיגה נוחה, בטוחה וירוקה " הוסיף גונן.

אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות הוסיף ומסר: "שיתוף הפעולה המוצלח והאמון שנותנת סלקום במותג הונדה הביאו אותה לשדרג ולהעשיר את צי הרכב שלה במכוניות מסוג הונדה ג'אז הייבריד. בזכות היתרונות המובהקים של שימוש ברכבים היברידיים כגון: זיכוי מס בסך 560 ₪ לחודש ,רמת זיהום אוויר נמוכה ואף חנייה חינם במס' ערים מובילות, החליטה הנהלת סלקום להצטייד ברכבים היברידיים ירוקים מבית הונדה".

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים