מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

Honda Loves You Back!

Honda Loves You Back!

April 08, 2014


חברת "מאיר" יבואנית ומשווקת מכוניות ואופנועי הונדה בישראל, יוצאת בפעילות מקורית וייחודית שכמותה טרם התקיימה בישראל. הפעילות תחת הכותרת Honda Loves You Back ומטרתה העיקרית להחזיר אהבה ללקוחות הונדה. הפעילות מתקיימת תוך שמירה על מומנט ההפתעה. הונדה שומרת על סודיות מוחלטת בכל הקשור לסוגי הפעילויות, התדירות שלהן והמקומות בהם הן מתקיימות, זאת כדי "לתפוס" את לקוחותיה ברגע הכי לא צפוי, בעודם ברכב.

עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" מסר כי "הונדה נחשבת כל השנים למותג מאוד אהוב ורבים מלקוחותיה הם לקוחות נאמנים המעריכים את יתרונות המותג, בהם אמינות, בטיחות, חיסכון בדלק, חווית נהיגה ספורטיבית ושירות איכותי. כעת אנו רוצים להחזיר להם אהבה.

הרעיון של Honda Love's You Back מתמקד בפשטותה של הפעילות – מחוות קטנות שהונדה תעניק ללקוחותיה "על הדרך", בפשטות ובצניעות אך יחד עם זאת באופן מקורי ומפתיע. פעילות מסוג זה לא נעשתה מעולם בישראל ואנו גאים להיות הראשונים שעושים זאת".

המהלך של Honda Love's You Back יוצא לדרך בימים אלה. פרטי הפעילות נשמרים בסוד כחלק מהקונספט של המהלך. בהונדה הוקצו משאבים והוקם לטובת העניין צוות פעולה ייעודי שהוגה ומוציא לפועל את הפעילות שפרטיה חסויים גם בפני מרבית עובדי החברה.

 

להלן קישור לסרטון שצולם במהלך הפעילות: https://www.facebook.com/photo.php?v=661683547202427&set=vb.622241267813322&type=2&theater

 

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים