מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

Orange ו"מאיר" חתמו על הסכם לשיווק רכבי HONDA עם שירות Orange smart Drive

Orange ו"מאיר" חתמו על הסכם לשיווק רכבי HONDA עם שירות Orange smart Drive

May 27, 2014


התקן חכם, לכל לקוחות הסלולר, המחבר את הרכב לשירותי ענן
מעניק לראשונה, נתונים וחיווי בזמן אמת על מערכות הרכב, צריכת הדלק, אופי הנהיגה וטיפים אישיים לשיפור, באמצעות אפליקציה חדשנית
Orange smart Drive פרי שיתוף פעולה של Orange וחברת Traffilog מאפשר השגחה צמודה על בטיחות ובטחון הנהגים באמצעות חיווי דיגיטאלי בסמארטפון על אופן הנהיגה, התרעה על תקלות, טיפולי תחזוקה ומידע על נהיגה שוחקת רכב, ובנוסף מאפשר חסכון בדלק ובביטוח

מנחם תירוש, ה-COO של פרטנר, ציין כי: "אנו שמחים על כך שחברה מובילה כמו חברת "מאיר" בחרה לחבור אלינו וליישם ברכביה את הטכנולוגיה המתקדמת של Orange Smart Drive. החיבור עם חברת "מאיר" הוא היישום של מהפכת הרכב המחובר, שכן שיווק רכבים עם השירות החדשני המחבר אותם לענן ומעניק דיווחים בזמן אמת על דפוס הנהיגה, מביאות לציבור הרכב כבר עכשיו את שירותי העתיד. זהו שירות אחד מתוך מגוון שירותים חדשניים ומהפכניים, שאנו נמשיך ונציע כפי שעשינו עד כה".

שרון גלזר, מנהל חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" מסר:" למאיר" ניסיון עשיר ומוצלח עם Traffilog בתחום המשאיות, מזה מספר שנים. אנו גאים על הבחירה בנו כשותף גם לפרויקט הנוכחי המהווה פריצת דרך טכנולוגית ושירותית. אין לנו ספק כי השותפות של הונדה Orange, שתי חברות מובילות כל אחת בתחומה, תביא לידי ביטוי את הערכים המוספים של כל אחת מהחברות לטובת לקוחותינו. כחלק מהבידול של הונדה ביחס למתחריה, אין ספק שגם מהלך זה הינו נדבך נוסף ביצירת ערך מוסף ללקוחותינו ובמימוש חזונה.
אנחנו ב"מאיר", עושים תדיר כדי להבטיח ללקוחות שלנו את הפתרונות המתקדמים ביותר. מטרתנו היא להציע מגוון מוצרים וטכנולוגיות שנותנים מענה לצרכים המשתנים של השוק ולאתגרים שמציב שוק הרכב. אנחנו כל הזמן בודקים רעיונות חדשים, מטמיעים ידע וחדשנות מקשת רחבה של תחומים".

"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, מקבוצות הרכב המובילות בישראל, מייבאת את רכבי הונדה, וולוו ויגואר, המובילים כל אחד בתחומו, בפיתוח ובהטמעה של טכנולוגיות מתקדמות. הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה בעולם, מובילה בפיתוח טכנולוגיות חדשות במנועים - החלוצה בפיתוח מנוע היברידי, כמו גם בפיתוח רכבים מנועים בטכנולוגיית מימן. בהונדה מאמינים כי טכנולוגיה חדשנית מספקת חווית נהיגה מהנה, מסייעת ומקלה על חיינו, מכאן מציעה הונדה מגוון של עזרים טכנולוגיים שהופכים את חיי הנהג והנוסעים ברכב לקלים, מהנים ובטוחים יותר.

הטבה ללקוחות HONDA
במסגרת שיתוף הפעולה ובתקופת ההשקה תשווק החברה רכבי HONDA המצוידים בהתקן החכםOrange smart drive , ותעניק לרוכשים את השירות הכולל את המתקן והאפליקציה, למשך שנה חינם!

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים