מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הונדה דורגה במקום ה-20 מתוך 100 במדד המותגים העולמי "Best Global Brands 2014"

הונדה דורגה במקום ה-20 מתוך 100 במדד המותגים העולמי "Best Global Brands 2014"

October 20, 2014

 
הונדה מודיעה על דירוגה במקום ה-20 והמכובד במדד המותגים BestGlobalBrands של אינטרברנד לשנת 2014, המדרג מדי שנה את 100 המותגים המובילים בעולם.

בנוסף להונדה מדורגים בין המקומות הראשונים במדד מותגים בינלאומיים מכובדים נוספים כגון: אפל, גוגל, קוקה קולה, IBM, מייקרוסופט ועוד.

גם ב-2013 הונדה השיגה את המקום ה-20 במדד החשוב ובכך למעשה שומרת על מקומה, אך על פי המדד הנוכחי בשנת 2014 ערך המותג "הונדה" עלה בכ-17% לעומת ערכו בשנה הקודמת ועומד כעת על -21.6 מיליארד דולר.
העלייה המשמעותית בערך המותג מיוחסת בין היתר ל-3 התפתחויות חשובות מהתקופה האחרונה:
1. עם חזרתה של הונדה למרוצי הפורמולה 1 כספקית המנועים של חברת "מקלארן" היא מחזירה לעצמה גם את היוקרה נוסח "Powered By Honda".
2. שוק הרכב במדינות כגון ברזיל, הודו, רוסיה וסין המשתתפות כיום במרוצי הפורמולה1, נמצא במגמת צמיחה והתפתחות, דבר המהווה עבור הונדה הזדמנות להעמיק פעילותה בשווקים אלה.
3. המעבר של פורמולה 1 לשימוש במנועי טורבו קטנים בעלי מבנה דומה לאלה של רכבים רגילים, מאפשר להונדה להשיג בידול ולהפגין נוכחות במרוץ החשוב בעולם.

בהלימה לסלוגן המוכר של המותג היפני הנחשק, "The Power Of Dreams" – הונדה ממשיכה ושואפת להגשים משאלותיהם של נהגים רבים ברחבי העולם.

הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה בעולם וכן יצרנית האופנועים הגדולה בעולם.

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים