מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הונדה מדווחת על המשך הצמיחה בפעילותה בתחום ציי הרכב

הונדה מדווחת על המשך הצמיחה בפעילותה בתחום ציי הרכב

November 12, 2014

 

"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות, יבואנית הונדה לישראל, מדווחת על המשך הצמיחה בפעילותה בתחום ציי הרכב. לאחרונה השלימה הונדה עסקאות משמעותיות עם מספר חברות שבחרו לנהוג ירוק וחידשו את ציי הרכב שלהן בעשרות רכבים היברידיים, ידידותיים לסביבה וחסכוניים בדלק, מדגמי אינסייט וג'אז, בהן: תנובה, אביב קופות, הנקל סוד, ניאופארם, מודיעין אזרחי, מיקוד ועוד.
מדובר בעסקאות ליסינג שבוצעו באמצעות החברות קלאוטו, ליס-פוריו , אסף ליס והרץ בהיקף מרשים המסתכם בכ- 200 רכבים.

עוזי גונן, מנהל השיווק של חטיבת המכוניות והאופנועים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מסר, כי הוא מודה לחברות אלה ומעריך את החלטתן הנבונה לחדש את ציי המכוניות ברכבים של הונדה בכלל וברכבים היברידיים בפרט. "מדובר בהחלטה עסקית מצוינת. במיוחד לאור מחירי הדלק, אין כל ספק שמכוניות היברידיות כדאיות יותר מתמיד. רכבי הונדה ובמיוחד דגמי ההייבריד הינם ידידותיים לסביבה וגם חסכוניים באופן ניכר בדלק. בחירה במכונית היברידית של הונדה הולמת את ערכי החברות הללו שעובדיהן ינהגו מעתה ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה היברידית חסכונית, ייהנו מנהיגה נוחה, בטוחה וירוקה " הוסיף גונן.

אורן בראל, מנהל מחלקת ציי רכב ועסקים ב"מאיר" חברה למכוניות ומשאיות מעריך כי הונדה תסיים את שנת 2014 תוך שהיא רושמת גידול משמעותי במסירות רכבים היברידיים לציי רכב. " מדובר ברכבים שנותנים מענה ופתרון להתייעלות וחיסכון של ציי הרכב בשוק המוסדי. מנהלי ציי הרכב ברוב החברות במשק מבינים כיום את היתרונות המובהקים שברכבים אלה כגון: זיכוי מס בסך 560 ₪ לחודש, רמת זיהום אוויר נמוכה ואף חנייה חינם במס' ערים מובילות". בראל מוסיף ומציין כי "הסיוויק טורר החדשה שהושקה בחודש יולי במחיר אטרקטיבי של 138,900 ₪ מייצרת אף היא עניין רב וביקוש ער מצד השוק המוסדי בו יש ערך נתפס משמעותי לרכב שימושי גדול ומרווח לצד אמינות וקדמה טכנולוגית.

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים