מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הונדה חושפת ומשיקה: הונדה  CR-V 4X4 2015 החדש

הונדה חושפת ומשיקה: הונדה CR-V 4X4 2015 החדש

March 31, 2015

 

אולמות התצוגה של הונדה מתחדשים בימים אלה ומציגים את הונדה 4X4 CR-V החדש, מודל 2015. ה-CRV מוכר כאחד מדגמי ה-SUV הקומפקטיים הנמכרים ביותר בעולם. בתום שנת 2014 היה ה-CR-V לדגם ה-SUV הנמכר ביותר בעולם, זו השנה הרביעית ברציפות וכן לדגם הנמכר ביותר בארה"ב שנה שלישית ברציפות. סה"כ נמכרו בעולם ב-2014 כ- 730,000 מכוניות מדגם זה.

הונדה CR-V 2015 הוא חלק מתפיסה חדשנית של הונדה המפתחת כלי רכב מתקדמים וספורטיביים, הממחישים את הגישה החלוצית שלה לפתרונות הנדסיים וטכנולוגיים המשפרים את חיי לקוחותיה.
מנוע i-VTEC2.0 ליטר הוותיק, המוכר והמוכח המצויד בתיבת הילוכים אוטומטית ימשיך לשמש גם את הדגם החדש המשווק בישראל. באירופה תשווק גם גרסה חדשה עם מנוע דיזל חדש בהספק של 160 כ"ס ותיבת 9 הילוכים אוטומטית חדשה אף היא.

השדרוגים העיקריים שהכניסה הונדה ב-CR-V 2015:

מערכת מידע ובידור Honda Connect
ה-CR-V 2015 מציג את מערכת המידע והבידור החדשה לחלוטין של הונדה - HondaConnect. מערכת זו מציע נוחות וקישוריות בנסיעה, עם מאפייני מפתח הכוללים רדיו DAB/FM/AM ורדיו אינטרנט, קישוריות Bluetooth, גלישה באינטרנט, ניווט לווייני ומצלמה מתקדמת לנסיעה לאחור.
מערכת Honda Connect תואמת לאנדרואיד 4.0.4, מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר בעולם לסמארטפון, וכוללת את תפקודי הצביטה, גרירה והקשה המוכרים – כשהגישה נעשית באמצעות צג 7 אינץ'
והיא מותקנת כסטנדרט בכל רמות הגימור למעט הרמה הראשונה (Comfort).

מאפייני בטיחות אקטיבית חדשים
CR-V החדש 2015 יהיה מצויד כסטנדרט במערכת CTBA(City-BrakeActive) של הונדה.. מערכת זו, אשר תוכננה במיוחד כדי לסייע במניעת תאונות דרכים במהירויות נמוכות בנסיעה עירונית וכדי להפחית את עוצמתן, משתמשת בטכנולוגיית רדאר כדי לסרוק את הכביש שמלפנים, ומפעילה באופן אוטומטי את הבלמים כאשר היא מזהה סכנה מידית של התנגשות. המערכת מתוכננת לפעול במהירויות של 5 עד 30 קמ"ש.

שיפורים דינמיים ואלגנטיים בעיצוב
עיצובו של ה-CR-V שונה והוא בא לידי ביטוי במיוחד בחזית. הפנסים הראשיים החדשים בעלי הצורה החלקה משלבים נורות הלוגן רבות עצמה, תאורת נסיעה ביום LED ופנסי קסנון מסוג זרקור(למעט דגם קומפורט), המעניקים לרכב חזית נועזת ויחד עם זאת מעניקים ראות אופטימאלית לפנים בתנאי אור גרועים. בנוסף, הפגוש הקדמי וחיפוי הגחון החדשים מעניקים ל-CR-V מראה רחב יותר ורומזים על היציבות המשופרת, ובמקביל מנמיכים את מרכז הכובד הוויזואלי של הרכב.
מאחור, יחידות פנסי ה-LED המשולבות עוצבו מחדש כדי להעניק ל-CR-V מראה זורם ותלת ממדי יותר. חישוקי סגסוגת 17 ו-18 אינץ' בעיצוב חדש זמינים גם הם להשלמת השיפורים החיצוניים ולהדגשת הדינמיות המשופרת של ה-CR-V.

ב- CR-V החדש, הונדה ממשיכה להגשים את היעד של יצירת תא נוסעים אלגנטי ומפנק יותר, הודות לשיבוצים דמויי הכרום הנמשכים לרוחב לוח המכשירים, ולשימוש בחומרים איכותיים במשטחים הראשיים. לוח המחוונים עוצב מחדש כדי לאפשר גישה קלה וצפייה נוחה בצג המגע החדש, ומשענת יד בין המושבים הקדמיים המסוגלת להחליק 60 מ"מ לפנים ולאחור משפרת עוד יותר את הגמישות והנוחות.

ה-CR-V 2015 זמין בתשעה צבעי מרכב. הצבע המטאלי Golden Brown מופיע לראשונה ב-2015, וארבעה צבעים מטאליים, שלושה צבעי פנינה וצבע מלא אחד ממשיכים מהדגם הקודם (מטאלי: Twilight Blue, Urban Titanium, Alabaster Silver, Polished Metal; פנינה: Passion Red, White Orchid, Crystal Black; מלא: Deep Ocean Blue).
כדי לשדרג עוד יותר את עיצוב תא הנוסעים של ה-CR-V, נעשה שימוש בחיפוי פנימי חדש. הריפוד, הזמין בשילוב עם ציפוי כרום או גימור שחור דמוי סיבי פחמן על משטחי המפתח, זמין בעור מחורר בצבע שחור, אלקנטרה ועור בצבע שחור, בד שחור עם הטבעה או עור מחורר בצבע שנהב.

הונדה CR-V החדש, מודל 2015, מוצג כעת בכל אולמות התצוגה של הונדה ומחירו ללא שינוי :

הדגם

המחיר בשקלים

NEW CR-V 2.0 Comfort 2WD MT

169,900

NEW CR-V 2.0 Comfort 4WD AT

189,900

NEW CR-V 2.0 Elegance 4WD AT

212,900

NEW CR-V 2.0 Executive 4WD AT

250,000


כל דגמי CRV האוטומטיים מצוידים במערכת 4X4 ואילו הדגם בעל תיבת ההילוכים הידנית קיים בהנעה 4X2 בלבד.

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים