מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

החלה מכירת הסיוויק החדשה 2015 בישראל.

החלה מכירת הסיוויק החדשה 2015 בישראל.

April 19, 2015


הונדה מתחילה לשווק בישראל את הסיוויק החדשה הכוללת בין יתר את הגרסה הספורטיבית החדשה לדגמי סיוויק 2015.
בין החידושים והשדרוגים שכלולים בדגמי הסיוויק החדשים:

 •  שדרוגים ספורטיביים לעיצוב הפנימי והחיצוני של דגמי הונדה סיוויק 
 •  הצגת סיוויק ספורט דיזיין חדשה עם קשרים ויזואליים ל-Type R החדשה.
 •  מערכת בידור ומידע חדשה בכל הדגמים.
 •  מערכת בלימה אקטיבית חדשה (CITY BRAKE ACTIVE) למניעת תאונות .
 •  מערכת אחיזת כביש חדשה לשיפור חווית הנהיגה.

  עיצוב מחודש
  דגמי הסיוויק 5 דלתות החדשים נהנים מעיצוב חיצוני מעודכן שמעניק להם פנים חדשות לחלוטין, המודגשות על-ידי הפנסים הראשיים החדשים שבהם משולבת תאורת נסיעה ביום ופגוש קדמי חדש ומלוטש. הסיוויק 5 דלתות נהנית גם מחצאיות צד ופגוש אחורי חדשות, ספוילר אחורי בגימור שחור ויחידות תאורה משולבות אחוריות עם נורות LED.
  במקביל לשינויים החיצוניים היוקרתיים הללו, זוכים דגמי סיוויק 2015 גם לשדרוג המפרט הפנימי, עם ריפודי בד חדשים למושבים ותפרים במשענת הראש, חיפויי דלתות חדשים עם ידיות מצופות כרום ולוח בקרה בגימור שחור מטאלי.

  דגמי 2015 של הסיוויק שומרים על המרחב הפנימי והגמישות שהם סימן היכר של סדרה זו, כולל נפח תא מטען ללא מתחרים – 407 ליטר (כשהמושבים האחוריים נמצאים במקומם ללא קיפול).הסיוויק החדשה תהיה ארוכה ביותר ב-7 בס"מ מקודמתה.

  הסיוויק 5 דלתות מציעה מרחב פנים נדיב מאוד וגמיש במיוחד בזכות מושבי הMAGIC SEATS הייחודיים של הונדה המאפשרים קיפול זריז וגמיש של תא המטען ומהמושבים האחוריים במגוון מצבים.

  הופעת הבכורה של מערכת Honda Connect
  דגמי סיוויק 2015 מציגים לראשונה את Honda Connect - מערכת הבידור והמידע החדשה לחלוטין של הונדה. מערכת זו מציעה נוחות וקישוריות בדרך, כשמאפייני המפתח כוללים רדיו AM/FM ואינטרנט, קישוריות Bluetooth, גלישה ברשת, ניווט לווייני ומצלמת נסיעה לאחור. מערכת Honda Connect תואמת לאנדרואיד 4.0.4, מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר בעולם לסמארטפון, וכוללת את תפקודי גרירה, נגיעה, ולחיצה קלה כיאה לממשק אנדרואידי מתקדם – כשהגישה נעשית באמצעות צג 7 אינץ'.

  קישוריות Bluetooth וגישה לאינטרנט
  כפי שניתן להבין משמה, מערכת Honda Connect מציעה קישוריות מעולה כדי לאפשר לבעלי הונדה לשמור על קשר בצורה בטוחה בעת הנסיעה. קישוריות Bluetooth מאפשרת למשתמש לחבר את הסמארטפון שלו למערכת הדיבורית של המכונית, ומציעה תפעול דמוי סמארטפון באמצעות מערכת Honda Connect. Honda Connect תואמת גם לטכנולוגיית MirrorLink, המעניקה קישוריות חלקה לחלוטין בין המערכת לבין הסמארטפון של המשתמש (בתנאי שהוא תואם). טכנולוגיה זו מאפשרת למשתמש לשקף את התצוגה של הסמארטפון שלו באמצעות Honda Connect ולקבל גישה ליישומים בסמארטפון.

  מערכות מתלים ומאפייני בטיחות אקטיבית חדשות לחלוטין
  מאפיינים נוספים העורכים את הופעת הבכורה שלהם בסיוויק 2015 הם מגוון של טכנולוגיות מתלים ובטיחות אקטיבית חדשות שהופכות את המכונית להרבה יותר בטיחותית ויציבה בכל המצבים וכן למהנה הרבה יותר לנהיגה. זאת בעיקר בזכות מערכת חדשה AHA (Agile Handling Assist) - מערכת עזר להיגוי זריז ואחיזת כביש, אשר עושה שימוש מקדים במערכת VSA ותורמת רבות ליציבות הרכב, וכן לתחושת ההיגוי וההנאה בנהיגה.
  כך, בעת הצורך, מערכת AHA מפעילה כוח בלימה קל (שהנהג אינו חש בו) על גלגלים נפרדים במהלך הפנייה כדי להגדיל כל האפשר את התגובה והיציבות של המכונית. מערכת בקרת יציבות הרכב המשודרגת פועלת בשיתוף עם מערכת AHA כדי להשיג אחיזה מרבית בעת פנייה או בעת האצה על משטח חלקלק על-ידי ויסות הבלמים והמצערת וכדי להבטיח שהמכונית שומרת על נתיב הנסיעה שנבחר. מערכת בקרת יציבות הרכב משפרת גם את תחושת דוושת הבלמים.

  מאפייני בטיחות אקטיבית חדשים
  כל אחד מהדגמים של הסיוויק 2015 ייהנה ממערכת CTBA (City-Brake Active) של הונדה, כסטנדרט. מערכת זו, שתוכננה במיוחד כדי לסייע במניעת תאונות דרכים עירוניות במהירויות נמוכות או להפחית את עוצמתן. המערכת פועלת באמצעות טכנולוגיית (LIDAR) חיישן לייזר רדאר, כדי לסרוק את הכביש שמלפנים, ומפעילה באופן אוטומטי את הבלמים כאשר היא מזהה סכנה מידית של התנגשות. המערכת מתוכננת לפעול בנסיעה עירונית במהירויות של עד 32 קמ"ש. החיישן ממוקם מאחורי מראת הרכב.

  גרסת סיוויק ספורט החדשה – SPORT DESIGN
  מערך הדגמים האירופאי של הסיוויק הורחב באמצעות הצגתה של גרסה של סיוויק ספורט חדשה. גם גרסה זו מונעת על ידי מנוע הבנזין 1.8 ליטר 142 כ"ס והיא כוללת ספוילר אחורי ייחודי בצבע המרכב וחישוקי סגסוגת 17 אינץ'. הסיוויק ספורט חולקת כמה סממני עיצוב מרשימים עם דגם Type R שיושק בעתיד הקרוב, עם פגוש קדמי חדש המתאפיין בשבכת רשת תחתונה וחיפוי תקרה שחור בתא הנוסעים.
  דגמי הונדה סיוויק 2015 יימכרו בכל אולמות התצוגה של הונדה ברחבי הארץ החל ממחצית חודש מרץ.

המחירים:

 • הונדה סיוויק קומפורט- מחיר ללא שינוי- 134,900
 • הודנה סיוויק אלגנס-, מחירו: 144,900 ₪.
 • הונדה סיוויק ספורט דיזיין – מחירו: 147,900 ₪

  בהונדה מוסרים כי למרות השדרוגים הרבים בסיוויק החדשה, הוחלט בשלב זה לא להעלות את מחיר הרכב.
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים