מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

 רשת אוטו סנטר משיקה את סניף הדגל החדש בגלילות

רשת אוטו סנטר משיקה את סניף הדגל החדש בגלילות

May 12, 2015

רשת אוטו-סנטר המתמחה במכירה של כלי רכב מיד שנייה וטרייד-אין משיקה אתר מכירות חדש בגלילות (מתחם פי גלילות, רמת השרון). האתר החדש הוא ה- 14 במספר ברשת ונחשב לרחב מימדים והגדול ביותר בקטגוריה - מתפרש על שטח של כ- 15 דונם ומיועד לשרת את תושבי צפון תל אביב, השרון והסביבה.

דני שמעוני, מנכ"ל הרץ ואוטו סנטר מסר: כי בסניף גלילות החדש הושקעו 10 מיליוני ₪ ומוצע בו מגוון של כ-300 מכוניות יד שניה ומבחר של עשרות דגמי מכוניות שונים מבית Hertz ומבעלות פרטית. עוד מציין שמעוני שברשת אוטו סנטר המשמשת כטרייד אין הרשמי של יבואן הונדה בכל הארץ מוצע המגוון הגדול ביותר של רכבי הונדה מיד שניה.

האתר תוכנן ונבנה בהתאם לחזון החברה לפיו סניפי הרשת המובילים כמו גם החדשים שיוקמו ייצרו חוויית קניה של "עיר מכוניות' בה הושם דגש רב על יצירת מרחב שירותי בנוחות מקסימאלית. תהליך קניית הרכב באוטו סנטר מהיר ואפקטיבי והבעלות על שם הקונה עוברת מיד עם גמר התשלום. המכוניות הנמכרות באוטו סנטר עוברות בדיקות קפדניות והכל תוך אמינות ושקיפות מלאה ללקוח. רכבי אוטו סנטר נמכרים עם אחריות מקיפה ל-10 מערכות עיקריות ברכב, ביניהן: מנוע, גיר, רדיאטור, מדחס, מזגן, משאבות. מצב הרכב ודו"ח הטיפולים המלא עומד לרשות הלקוח ונמסר לו במעמד קניית הרכב. בנוסף, מציעה אוטו סנטר ללקוחותיה אפשרויות מימון מגוונות, עסקת "טרייד-אין" לרכב שבבעלותם ומתחייבת לקניה חוזרת של הרכב (BUY BACK) החל משלוש שנים מיום הקניה.


רשת אוטו סנטר מבית "הרץ", הוקמה בשנת 2000 ומאז מובילה סטנדרט חדש בענף הרכב יד שנייה. כיום מונה הרשת 14 אתרים ברחבי הארץ. הרשת מתמחה במכירה וברכישה של כלי רכב יד שנייה ומבצעת גם עסקאות "טרייד אין" וליסינג פרטי לרכב חדש ומשומש. לפרטים: 2332*, ובאתר האינטרנט החדש של הרשת: www.autocenter.co.il
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים