מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

 הרץ נערכת לעונת הקיץ והחגים

הרץ נערכת לעונת הקיץ והחגים

June 14, 2015

לפי נתוני Hertz:
היעדים המועדפים על הישראלים בקיץ הזה:
איטליה, גרמניה, הולנד וצפון אמריקה ,רומניה אף היא מסתמנת כיעד מתפתח לטיולי משפחות
עסקת השכרת רכב ממוצעת עומדת בקיץ הזה על 7-8 ימים.

עונת הקיץ היא עונת השיא בתחום התיירות בכל העולם, כך גם בישראל. למעלה ממיליון ישראלים צפויים לצאת בקיץ הזה לחופשות בחו"ל, מרביתם לחופשות משפחתיות. גם צעירים ובני גיל הזהב יוצאים בקיץ לחופשות בחו"ל, אם כי בקרב מגזרים אלה עונות הסתיו והאביב מהוות אף הן תקופות אידיאליות לחופשות בחו"ל שכן אינם צריכים להתחשב בחופשות הילדים מבתי הספר.

חברת השכרת הרכב Hertz, צופה גידול של עשרות אחוזים בהיקפי ההזמנות של לקוחותיה להשכרת רכבים בחו"ל בחודשי הקיץ והחגים (מהלך יולי-ספטמבר), זאת ביחס לתוצאות הפעילות בעונה זו אשתקד.
דני שמעוני, מנכ"ל Hertz ישראל מציין כי "הגידול צפוי גם בשל העובדה שישראלים רבים שביצעו בקיץ שעבר הזמנות להשכרת רכב בחו"ל וביטלו את הזמנותיהם עקב המלחמה, חוזרים כעת וממשים אותן מחדש. גם רפורמת 'שמים פתוחים' שמיושמת בישראל כבר שנתיים, מעודדת ישראלים לטוס ליעדים חדשים ומוכרים בחו"ל ובכך תורמת לגידול בהזמנות להשכרות רכבים".

לדברי שמעוני, הישראלים אוהבים לנפוש בחו"ל עם משפחותיהם וכ- 45% מביניהם ישכרו רכב כחלק מהחופשה שלהם. שמעוני מעדכן שהיעדים המועדפים על התייר הישראלי בקיץ הזה הם בעיקר אזור היער השחור בגרמניה, עיירות וכפרי נופש בהולנד וחופשות בצפון אמריקה, אם כי גם רומניה מסתמנת בחודשים האחרונים כיעד מתפתח לטיולי משפחות.

מנתוני Hertz עולה כי סוגי הרכב הפופולאריים בקרב השוכרים הם רכבים משפחתיים, סטיישנים ומיניוואנים. בין הדגמים הפופולאריים בקרב הישראלים תוכלו למצוא רכבים דוגמת פורד פוקוס יונדאי וטויוטה קורולה. ממוצע עסקת השכרת רכב במדינות אירופה עומד על 7 ימים ואילו בארה"ב ממוצע השכרת רכב עומד על 8 ימים.

לקראת עונת התיירות, מציעה הרץ מחירים אטרקטיביים לנופשים המבקשים לשכור רכב בחו"ל. כך לדוגמא :
מחיר ליום ביולי אוגוסט

 • הולנד Ford Ka החל מ 28 יורו
 • גרמניה VW Polo החל מ 32 יורו
 • רומניה Opel Corsa החל מ 31 יורו
 • פלורידה Kia Rio החל מ 43 דולר
  ** המחירים המוצגים הינם מחירים ליום השכרה בהשכרה שבועית

  השכרות רכב בארץ
  עונת הקיץ נחשבת לעונת שיא גם בתחום השכרות הרכב בארץ. בעונה זו, עסקה ממוצעת עומדת על כ- 8 ימים וב-HERTZ צופים גידול של עשרות אחוזים. בהיקפי ההזמנות ביחס לקיץ 2014. שוכרי הרכב בארץ הם בעיקר תיירים והם יעדיפו בדר"כ רכבים משתי קבוצות עיקריות: רכבים קטנים ורכבים משפחתיים.

  Hertz הינה תאגיד השכרת הרכב הגדול בעולם, הפועל ב- 170 מדינות ומפעיל למעלה מ- 7,500 תחנות ברחבי העולם. Hertz ישראל הוקמה בשנת 1965. מאז 1985 "קשר רנט א קאר" היא הנציגה הרשמית והבלעדית של Hertz העולמית בישראל. החברה בבעלות "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ. Hertz ישראל הינה מפעילת "אוטו סנטר" העוסקת במכירת רכב יד שניה וטרייד אין. בנוסף מחזיקה Hertz ישראל ב 50%- ממניות אופרייט ליס, המפעילה אף היא מערך שירות נרחב וכולל ללקוחותיה בתחום הליסינג התפעולי.
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים