מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

Hertz מובילה מהלך ומשיקה: סניפים ללא נייר

Hertz מובילה מהלך ומשיקה: סניפים ללא נייר

July 28, 2015

חברת השכרת הרכב Hertz, מובילה מהלך שירות חדשני וראשון מסוגו בקרב חברות השכרת הרכב בישראל, במסגרתו החברה עוברת לתקשורת אלקטרונית עם לקוחותיה ופועלת להפחתת השימוש בנייר, זאת מתוך הכרה והבנת הצורך בשיפור תהליכי העבודה בארגון ובסניפי החברה לצד חיסכון במשאבים ובעלויות תפעוליות, כאשר למהלך מתווסף יתרון נוסף של שמירה על איכות הסביבה וחיסכון בנייר.

לדברי דני שמעוני, מנכ"ל Hertz ישראל: " אנו מאמינים כי מהלך זה מטיב עם לקוחותינו ומאפשר תקשורת מהירה יותר, נוחה יותר ופשוטה שכן הוא מקצר את משך ההמתנה בדלפקי ההשכרה ומייעל את תהליכי העבודה בסניפים".

Hertz מיישמת את המהלך באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לאחסון נתונים באופן מאובטח, אמין ומדויק. טכנולוגיה זו אף תורמת לפיתוח וחיזוק תהליכי עבודה בסביבה ירוקה ואיכותית יותר. בשלב הראשון הוטמע המהלך בסניפי ההשכרה של Hertz ובהמשך הוא יורחב לאגפים נוספים בחברה.

כיצד זה עובד ומהם היתרונות במהלך
בסניפי ההשכרה של Hertz הוצבו עמדות טאבלט המציגות ללקוח את פרטי חוזה ההשכרה. הלקוח בהנחיית דייל/ת השירות חותם על החוזה ובסיום התהליך, בתוך מספר שניות, נשלח החוזה חתום אלקטרונית ומאובטח, לרבות צילומי הדרכון ורישיון הנהיגה, לתיבת הדואר האלקטרוני של הלקוח וכן אל מערך אחסון וניהול המסמכים של החברה. מכאן ואילך, אין יותר צורך להדפיס את המסמכים. בכל רגע נתון יכולים הן הלקוח והן אנשי החברה לאתר כל נתון ו/או מסמך, שהופקו בדלפק מול הלקוח ובאישורו. כל שנותר ללקוח הוא לקבל את מפתחות הרכב ולגשת למגרש החניה אל הרכב הממתין לו.

לדברי שמעוני, היקף ההשקעה במהלך נאמד ב-350,000 שקל לדבריו בטווח הרחוק עשוי המהלך להוביל גם חסכון כספי שיגיעו מהחיסכון בנייר, משיפור וייעול המשאבים התפעוליים.

אפיון הפרויקט ופיתוחו נעשו ע"י מח' מערכות המידע של החברה בשיתוף עם חברת קומדע.


Hertz הינה תאגיד השכרת הרכב הגדול בעולם, הפועל ב- 170 מדינות ומפעיל למעלה מ- 7,500 תחנות ברחבי העולם. מאז 1985 "קשר רנט א קאר" היא הנציגה הרשמית והבלעדית של Hertz העולמית בישראל. החברה בבעלות "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ.
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים