מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הונדה HR-V החדש – עכשיו בישראל!

הונדה HR-V החדש – עכשיו בישראל!

December 22, 2015

הונדה גאה להציג את הונדה HR-V החדש המגיע בימים אלה אל אולמות התצוגה של הונדה בישראל.
בין האלמנטים הבולטים המאפיינים את ה-HR-V החדש:

 • מראה של דגם קופה בעל קווים ונוכחות בולטת של SUV 
 •  מרחב פנימי גמיש הגדול ביותר בקבוצה עם תחכום מעודן
 • מערכת בלימה אוטומטית CTBA בכל רמות הגימור
 •  מערכת מידע ובידור Honda Connect מסך מגע "7 מתקדם, בדגם Executive
 • מערכות בטיחות מתקדמות בדגם -Executive
 • מנוע 1.5 ליטר חדש עם הספק של 130 כ"ס
 • 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של EURONCAP.

  הונדה HR-V החדש הושק לאחרונה בהצלחה במספר יבשות וכעת מושק גם בישראל . הדגם החדש מהווה פתרון ייחודי בפלח השוק של דגמי הפנאי הקומפקטיים: עיצוב דינמי, גמישות של MPV, דינאמיקת נהיגה מתוחכמת אך גם מהנה וביצועים חסכוניים בדלק. הונדה HR-V החדש הינו חלק ממערך הדגמים המשודרג של הונדה הממחיש את הגישה החלוצית של המותג לחדשנות טכנולוגית.

  ה-HR-V מציג יציבה מלאת אופי ונוכחות, כשהקווים המיוחדים המפוסלים בנועזות של דגם קופה משולבים בו עם יציבה מוצקה וקשוחה של SUV חסון.

  בפנים, מציע ה-HR-V מרחב מוביל בקבוצה לנוסעים. הודות למערכת ה-Magic Seats החדשנית של הונדה – רמות גבוהות של גמישות וארגון המרחב ברכב. חומרים איכותיים רכים למגע ועיצוב מתוחכם מגדירים את החלל הפנימי של ה-HR-V, שבו שילבו מעצבי הונדה מרחב מרווח עם תחושה של סביבת נהג ספורטיבית ועוטפת.

  ה-HR-V 2015 מציג את מערכת המידע והבידור החדשה של הונדה - Honda Connect. מערכת זו מציעה נוחות וקישוריות בנסיעה, עם מאפייני מפתח הכוללים רדיו /FM/AM ורדיו אינטרנט, קישוריות Bluetooth, גלישה באינטרנט, ומצלמת נסיעה לאחור.
  מערכת המידע והבידור Honda Connect המבוססת על יישום, מופעלת באמצעות צג מגע 7 אינץ' במרכז לוח המכשירים, ומציעה גישה לגלישה באינטרנט ושירותי הזרמת מוזיקה.

  הונדה HR-V החדש מושק עם מנוע בנזין 1.5 ליטר i-VTEC עם 130 כ"ס, חסכוני וזריז, המהווה חלק מטכנולוגיית Earth Dreams Technology של הונדה.

  חבילת בטיחות מתקדמת לנהג, המשתמשת במצלמה וברדאר לטווח הביניים, משלבת מערך מקיף של טכנולוגיות בטיחות מתקדמות, שלחלקן זוהי הופעת בכורה בפלח השוק של דגמי פנאי שטח.

  קווים נועזים ומלאי אופי של דגם קופה עם הנוכחות המוצקה והקשוחה של SUV
  ה-HRV החדש משלב את האישיות הדינמית של מכונית קופה עם היציבה המוצקה והקשוחה של SUV, ליצירת מראה מלא אופי ומשיכה רגשית.

  צורת המרכב וקו החלונות האחוריים המתחדד בחלקו האחורי מעניקים לרכב מראה דינמי וספורטיבי במבט מהצד, שאותו משלימות הידיות "הסמויות" בדלתות האחוריות. קו אופי בולט בעל חיתוך חד לאורך צדי המרכב מסייע להעניק ל-HR-V יציבה תכליתית ונוטה לפנים ותחושה של תנועה וזריזות גם כשהוא אינו בתנועה.

  ה-HR-V מעניק גם נוכחות חסונה ומרגיעה. לוחות המרכב התחתונים בעלי הפיסול העמוק משדרים את הקשיחות, המוצקות והיציבות של דגמי SUV גדולים יותר, קו שמחוזק על ידי הצורה האופקית החזקה של הפגוש הקדמי והאחורי.

  המעצבים של ה-HR-V העניקו לו זהות מיוחדת ומלאת ביטחון על הכביש, ובמקביל וידאו שגם העיצוב המשפחתי שלו יהיה ניכר לעין. לדוגמה, הוא חולק עם ה-CR-V 2015 את "עיצוב הכנף הזורמת" הנועז של השבכה הקדמית המשלבת את הפנסים הראשיים ואת התחדדות קו חלונות הצד מאחור.

  מאחור, ממשיך ה-HR-V את סגנון העיצוב החד. יחידות תאורה משולבות בעלות צורה מחודדת נמשכות לתוך הדלת העורפית הרחבה, שבה מגולפת "כנף זורמת" יחידה בעלת קימורים עזים.

  מרחב פנימי המוביל בקבוצה עם גמישות של MPV
  הונדה HRV החדש מתגאה במרחב פנימי המוביל בקבוצה שהוא לא רק מרווח אלא גם גמיש להפליא ומביא בפעם הראשונה את היתרונות של MPV לסגמנט הפנאי שטח הקומפקטי.

  הבסיס לחלל הפנימי והגמיש של ה-HR-V הוא הפלטפורמה הגלובאלית של הונדה לקבוצה B, שמשלבת פתרונות אחסון חדשניים. לדוגמה: מיכל דלק בעל חתך נמוך יותר שמותקן מתחת למושבים הקדמיים מייצר 25 מ"מ נוספים של גובה פנימי ומפנה מקום מתחת לרצפת המושבים האחוריים וכך מאפשר לפלטפורמה להכיל את מערכת Magic Seat החדשנית של הונדה.

  מושבי ה-Magic Seats המפוצלים ביחס 60:40 יכולים להיות מוצבים במספר רב של תנוחות כדי למקסם את הגמישות של החלל הפנימי המרווח. במצב "Utility", גב המושב האחורי מתקפל לפנים ובסיס המושב יורד כלפי מטה ליצירת משטח ארוך ושטוח. במצב " "Tall, בסיס המושב האחורי ננעל במצב אנכי כדי להשאיר מקום מהרצפה עד התקרה. במצב " Long "גב המושבים האחוריים וגב מושב הנוסע הקדמי מקופלים לפנים למצב שטוח.

  עם גובה של 1,605 מ"מ, מציע ה-HR-V מרווח גחון של 17מ"מ מהכביש, המאפשרת כניסה קלה להפליא הן למושבים הקדמיים והן למושבים האחוריים. לאחר שהתמקמו במושבם, נהנים כל היושבים ב-HR-V החדש מהמרחב המוביל בקבוצה, עם מרווחי רגליים, כתפיים וראש שבדרך כלל ניתן למצוא בקבוצות כלי רכב גדולים יותר.

  גם תא המטען מציע מרחב מרשים, עם 431 ליטר (על פי תקן VDA) כשהמושבים האחוריים נמצאים בשימוש (עד גובה החלונות), ו-1,460 ליטר מרביים. דלת עורפית בעלת פתח רחב וסף העמסה נמוך מעניקים גישה נוחה לאזור המטען המרווח.

  עיצוב פנימי מתוחכם ומעודן, חומרים איכותיים, ומערכת מידע ובידור חדשה ומתקדמת.
  עבור היושבים ב-HR-V החדש, דאגו מעצבי הונדה לשלב בין התפיסות המנוגדות של מרחב, מוצקות משרת ביטחון וסביבת נהג של דגם קופה ספורטיבי וצפוף. השימוש בחומרים איכותיים רכים למגע, עם דגשי כרום מאט עדינים, מעניקים אווירה יוקרתית, ועיצוב לוח המכשירים משלב תחושה מוצקה עם פרטים יוקרתיים, כולל לוח קישוט בצבע שחור-פסנתר שמדגיש את תחושת האלגנטיות.

  מול פני הנהג נמצא לוח מכשירים בעל שלוש חוגות המוקפות בטבעת תאורה "צפה". תפקוד ECO Assist של הונדה משנה את תאורת הרקע של מד המהירות מלבן לירוק בשעת נהיגה חסכונית.

  הונדה HR-V החדש ברמת הגימור Executive מציע גם חלון שמש פנוראמי בגג הנפתח המחליק בנגיעה אחת, שהוא יחידי בקבוצה. וילון שמש נפתח באופן אוטומטי יחד עם חלון השמש וניתן לסגירה באופן ידני כדי לחסום את קרינת השמש.

  במרכז לוח המכשירים נמצא צג מגע 5 אינץ' המאפשר קישוריות, מידע ובידור מתקדמים.. הצג, המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד 4.0.4, משתמש בתפקוד "צביטה, גרירה והקשה" המוכר והאינטואיטיבי של הסמארטפון. מערכת Honda Connect מעניקה גישה מהירה ונוחה לשירותים מבוססי אינטרנט כגון גלישה ברשת, , והזרמת מוזיקה. ניתן להתקין יישומים נוספים הניתנים להורדה מ-Honda App Center הייעודית, כדי לאפשר לבעל המכונית להתאים את חוויית המידע והבידור שלו לטעמו האישי, וניתן גם לקבל מערכת ניווט גרמין מובנית. צג המגע של Honda Connect מציג גם מידע לגבי הרכב - כגון מד מרחק נסיעה, צריכת דלק ומשך הנסיעה.
  בנוסף, מערכת Honda Connect מסתנכרנת עם סמארטפונים והתקני מולטי מדיה אחרים באמצעות Mirror Link, WiFi, Bluetooth, HDMI ו-USB.

  מערך של מאפייני בטיחות שלא נראה עד היום בפלח השוק של דגמי הפנאי שטח הקומפקטיים
  כמו כל הדגמים של הונדה הנמכרים באירופה, מצויד גם ה-HR-V במספר טכנולוגיות איכותיות של בטיחות אקטיבית ופסיבית. מערכות הבטיחות האקטיבית המקיפות משלבות נתונים מחיישני רדאר ומצלמות הפונות לפנים ולאחור מערכת City-Brake Active מגיעה כציוד סטנדרטי ברמת גימור קומפורט, של ה-HR-V.

  בנוסף למערך שלם של כריות אוויר קדמיות וכריות וילון, טכנולוגיית מבנה המרכב הבלעדית של הונדה, Advanced Compatibility Engineering™ (ACE™), מעניקה בסיס לביצועי בטיחות פסיבית מעולים. רשת של רכיבים מבניים המחוברים ביניהם מפזרת את אנרגית ההתנגשות בצורה אחידה יותר לכל רוחב חזית המכונית, וכך מפחיתה את הכוחות המועברים לתא הנוסעים ומשפרת את ההגנה על היושבים במכונית במקרה של התנגשות חזיתית. מערכת ACE מסייעת גם להקטין את האפשרות של מצבי "טיפוס על" או "כניסה מתחת" שעלולים לקרות בהתנגשות חזיתית או חזיתית בהיסט עם רכב גדול או קטן יותר.

  נהיגה מהנה משולבת עם ביצועים יעילים
  ה-HR-V, הזמין באירופה עם הנעה קדמית בלבד, יוצע עם מנוע בנזין חדש 1.5 ליטר i-VTEC עם 130 כ"ס. המנוע זמין עם תיבת הילוכים ידנית מעודנת בעלת 6 הילוכים או תיבת הילוכים אוטומטית רציפה בעלת פעולה חלקה. המנוע מהווה חלק מטכנולוגיית Earth Dreams Technology של הונדה, המתוכננת להעניק תגובה טובה ויעילות גבוהה, ועומד בתקן Euro 6.
  מנוע הבנזין 1.5 ליטר i-VTEC החדש מייצר 130 כ"ס ופליטות CO2 של 129 גרם/ק"מ*. הוא זמין עם תיבת הילוכים ידנית וכן עם תיבת הילוכים אוטומטית רציפה.

  ה-HR-V תוכנן כדי להעניק חוויית נהיגה דמוית מכונית סדאן, המושגת הודות למרכז הכובד הנמוך ולמשקל הקל של המרכב הקשיח להפליא. קשיחות זו – הנובעת במידה רבה מהעובדה ש-27% מהמרכב מיוצרים מפלדה בעלת חוזק גבוה – מסייע להעניק תחושת ביטחון גבוהה בזמן הנהיגה, וכן מבטלת את גלגול המרכב. בנוסף, הוא מסייע להתנהגות נהיגה ליניארית להפליא, שהופכת את ה-HR-V לאחת המכוניות משרות הביטחון ביותר בנהיגה מאומצת בקבוצת דגמי הפנאי שטח הקומפקטיים.

  ה-HR-V מביאה את הביצועים האווירודינמיים המובילים בקבוצה לפלח השוק של דגמי הפנאי שטח, התורמים לא רק לחיסכון בדלק אלא גם לעידון הפנימי הודות להפחתת חדירת רעשי הרוח. כדי לצמצם את החדירה של רעשי כביש, משתמש ה-HR-V בחבילת בידוד אקוסטי יעילה מאוד. חומרים סופגי רעשים בבתי הגלגלים הקדמיים והאחוריים, שטיח הרצפה והחיפוי התת-רצפתי תורמים כולם לאווירה מעודנת ורגועה בתא הנוסעים

 

 • הונדה HR-V החדש – מצטיין בבטיחות
  הונדה HR-V החדש, זכתה לציון הבטיחות המרבי של 5 כוכבים - !!!!! במחני הריסוק החדשים שערך ארגון הבטיחות האירופי יורו Ncap ושתוצאותיהם התפרסמו בחודש אוקטובר.

  הונדה HR-V החדש זכה לציונים טובים מאוד בהגנה על נוסעים במושבים הקדמיים, על ילדים במושב האחורי, על הולכי רגל במקרה של דריסה ועל מערכות לבלימה אוטונומית בנסיעה עירונית.

 

 • הונדה HR-V החדש, כעת באולמות התצוגה של הונדה בישראל.
  הדגם משווק בישראל ברמת אבזור קומפורט עם תיבת הילוכים אוטומטית, במחיר של 138,900 שקל

  שרון גלזר, מנהל חטיבת הרכב הפרטי ב'מאיר' מסר כי: "הונדה HR-V הינו הדגם השני של הונדה המושק השנה בישראל. מהלך השקתו לצד השקת הונדה ג'אז החדשה, מצביע על המומנטום החזק בו נמצא מותג הונדה. במדינות בהן הוא כבר הושק, זכה ה- HR-V החדש להצלחה מוכחת ואנו בטוחים כי נתוניו ותכונותיו של הרכב לצד מחירו התחרותי, יביאו להצלחתו גם בישראל וימקמו אותו כאן כשחקן משמעותי ובעל משקל בסגמנט רכבי הפנאי שטח הקומפקטיים.
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים