מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

רשת אוטו סנטר משיקה סניף חדש בחולון

רשת אוטו סנטר משיקה סניף חדש בחולון

January 31, 2016

האתר החדש תוכנן בהתאם לחזון החברה לפיו כל סניפיה הקיימים והחדשים יהפכו לאתרי מכירה נגישים ומגוונים למכירת כלי רכב
בסניף החדש מוצעות למכירה מאות מכוניות בו זמנית ומבחר של עשרות דגמים שונים של מכוניות

רשת אוטו-סנטר המתמחה במכירה של כלי רכב מיד שניה, טרייד-אין וליסינג פרטי, משיקה אתר מכירות חדש בחולון (המנור 2 חולון מתחם לוגיה). האתר החדש הוא ה- 13 במספר ברשת ונהנה ממיקום מרכזי ואסטרטגי. הוא מתפרש על שטח של כ- 2.5 דונם ומיועד לשרת את תושבי חולון והסביבה.

רפי דיק, מנכ"ל אוטו סנטר מסר כי בסניף חולון החדש הושקעו כמיליון ₪ ומוצע בו מגוון רחב של כ- 100 מכוניות יד שניה ומבחר של עשרות דגמי מכוניות שונים מבעלות פרטית. עוד מציין רפי דיק שברשת אוטו סנטר המשמשת כטרייד אין הרשמי של יבואן הונדה בכל הארץ מוצע המגוון הגדול ביותר של רכבי הונדה מיד שניה.

האתר תוכנן ונבנה בהתאם לחזון החברה לפיו סניפי הרשת המובילים כמו גם החדשים שיוקמו ייצרו חוויית קניה בה הושם דגש רב על יצירת מרחב שירותי בנוחות מקסימאלית. תהליך קניית הרכב באוטו סנטר מהיר ואפקטיבי והבעלות על שם הקונה עוברת מיד עם גמר התשלום. המכוניות הנמכרות באוטו סנטר עוברות בדיקות קפדניות והכל תוך אמינות ושקיפות מלאה ללקוח. רכבי אוטו סנטר נמכרים עם אחריות מקיפה ל-10 מערכות עיקריות ברכב. מצב הרכב עומד לרשות הלקוח ונמסר לו במעמד קניית הרכב. בנוסף, מציעה אוטו סנטר ללקוחותיה אפשרויות מימון מגוונות, עסקת "טרייד-אין" לרכב שבבעלותם החל משלוש שנים מיום הקניה.

רשת אוטו סנטר הוקמה בשנת 2000 ומאז מובילה סטנדרט חדש בענף הרכב יד שנייה. כיום מונה הרשת 13 אתרים ברחבי הארץ. הרשת מתמחה במכירה וברכישה של כלי רכב יד שנייה ומבצעת גם עסקאות "טרייד אין" וליסינג פרטי לרכב חדש ומשומש. לפרטים: 2332*, ובאתר האינטרנט החדש של הרשת: www.autocenter.co.il
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים