מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הוולוו המהירה בעולם נחתה בישראל

הוולוו המהירה בעולם נחתה בישראל

November 20, 2016


'מאיר' חברה לרכב, יבואנית וולוו, גאה להודיע על התחלת שיווקה של וולוו S60 פולסטאר בישראל – הוולוו המהירה בעולם. S60 פולסטאר בעלת מנוע ייחודי עם 4 בוכנות, 1969 סמ"ק מגדש על ומגדש טורבו. דגם זה עבר מקצה שינויים על ידי פולסטאר – השואבת ידע וניסיון מתוך 20 שנות ניסיון במרוצים יחד עם וולוו, והעברת הידע והניסיון ממסלול המרוצים לכביש. למעשה ה-S60 פולסטאר הינה מכונית ספורט שניתן ליהנות ממנה במשך כל השנה, בכל מזג אויר ובכל כביש. דגם S60 פולסטאר החדש, בעל מנוע VEA המפיק 367 כוחות סוס, אליו משודכת תיבת הילוכים שהותאמה על ידי פולסטאר בעלת 8 מהירויות. בניגוד לדגם הקודם ששווק במדינות בודדות, ה-S60 פולסטאר החדש ישווק ב-47 מדינות, כולל ישראל, כאשר מדגם זה ייוצרו כ-600 יחידות בלבד. דגם הקצה של ה-S60 מצויד במכלולים מהשורה הראשונה כולל בולמי זעזועים מתכווננים ייחודים של אוהלינס, מערכת בלימה עוצמתית מתוצרת ברמבו, ורכיבי שלדה רבים שפותחו ע"י פולסטאר. בנוסף, דגם זה מצויד באבזור נרחב:מערכת שמע איכותית ביותר, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד שלל מערכות בטיחות מבית וולוו. כמו כן, תמצאו ברכב דיפון מסיבי פחמן (CARBON) ריפודים מעור מובחר המעובדים בקפידה ונתפרים בעבודת יד ועוד.

פולסטאר היא השותפה של וולוו במרוצים משנת 1996, החברה החלה לעסוק בשיפור מכוניות כביש בשנת 2009 ובשנת 2015 החברה נרכשה ע"י וולוו והפכה לחטיבת ביצועים מלאה שאחראית בין היתר על פיתוח, תכנון וייצור גרסאות ביצועים ממוקדות. לוולוו עבר מפואר ועשיר על מסלולי המרוצים, אך גם ההווה מוכיח כי וולוו נמצאת בשורה הראשונה של יצרניות הרכב בעולם, לאחר שוולוו ופולסטאר זכו בשנה הרביעית ברציפות באליפות סקנדינביה למכוניות סאלון. הייחוד של תכנית המרוצים של פולסטאר וולוו מתבטא בקשר טכנולוגי הדוק במיוחד בין מכוניות המרוץ לבין מכוניות הכביש בהשוואה למתחרים. מדובר בניסיון של עשרים שנים שמסייע לנו בפיתוח דגמי הכביש.

ה-S60 פולסטאר בגרסת הייצור חולקת עם מכונית המרוץ 1S60 POLESTAR TC רכיבי מתלים רבים וחשוב מכך- מנוע. פולסטאר היא החברה היחידה שמשתמשת באותו מנוע בסיסי של מכונית הכביש במכונית המרוץ! נהגי המרוץ של קבוצת פולסטאר באליפות העולם למכוניות סלון (WTCC) היו מעורבים בפיתוח השלדה והעניקו משוב חיוני המבוסס על הניסיון העצום שלהם בפיתוח ובנהיגה במכוניות מרוץ.

הוולוו S60 פולסטאר רשמה שיא חדש למותג כאשר עצרה את השעון על 4.7 בתאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש מהמקום!

מחיר דגם זה בישראל – 420,000 ₪

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים