מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

הונדה פותחת מתחם אופנועים חדש

הונדה פותחת מתחם אופנועים חדש

March 19, 2017

 

"מאיר", חברה למכוניות ומשאיות בע"מ, יבואנית אופנועי "הונדה" לישראל –מקימה קומפלקס חדש הכולל חנות טרייד אין חדשה וחנות קונספט בצמוד לסניף הראשי ברחוב שבח 5 בת"א.


הקומפלקס החדש, המשתרע על פני כ-300 מ"ר ובהשקעה של כמיליון ש"ח, נבנה על פי הסטנדרטים הגבוהים של היצרן ויאפשר לרכוש אופנועי יד שנייה, של כל המותגים תוך חווית קנייה הזהה לרכישת אופנוע חדש בסניף היבואן.

כל האופנועים שיוצעו למכירה יעברו השבחה ובדיקות מקיפות לפני מכירתם, כשבהונדה יציעו לרוכשים מגוון אפשרויות מימון ואחריות מורחבת.

בחנות הקונספט החדשה ניתן יהיה לרכוש מגוון רחב של אביזרים לצד מוצרים מקוריים של מותג "הונדה" דוגמת ביגוד אופנתי, ציוד רכיבה ושיפורים לאופנוע. בנוסף תציע החנות מוצרים נוספים מבית הונדה כמו גנרטורים, מנועים וכלי גינון מתקדמים מבית הענקית היפנית.

הסניף ייפתח לקהל הרחב באירוע השקה חגיגי שייערך בתאריך 23/3 החל מהשעה 20:30 כאשר לרגל חגיגות הפתיחה תעניק הונדה הנחות והטבות מיוחדות ותציע בין היתר הנחה בלעדית של עד 30% על אביזרים וציוד רכיבה לבאי האירוע.

אורן בננו, מנהל אגף הונדה אופנועים, מסר: "אנחנו בתקופה של התפתחות וצמיחה בפעילות האגף, וכחלק מהתוכנית האסטרטגית, הקמנו את הקומפלקס החדש במטרה להגדיל ולהרחיב את הפעילות של הונדה אופנועים בישראל בדגש על חווית רכישה אישית יוצאת דופן גם בתחום אופנועי יד שניה על פי הסטנדרטים הגבוהים הבינ"ל של הונדה. אנו בטוחים כי הקהל ייהנה מחוויית שירות ייחודית"
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים