מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

חברת הרץ זכתה במקום הראשון מכרז רשות שדות התעופה למפעילי השכרת רכב

חברת הרץ זכתה במקום הראשון מכרז רשות שדות התעופה למפעילי השכרת רכב

May 17, 2017

ועדת המכרזים של רשות שדות התעופה הודיעה אמש על זכייתה של חברת הרץ, מבית קבוצת "מאיר", במקום הראשון במכרז למתן שירותי השכרת רכב לנהיגה עצמית מנתב"ג תמורת 4.18 מיליון שקל לשש בשנים הבאות.

זכייתה של הרץ במכרז, שנחשב לאחד החשובים בענף, מבטיחה לה זכות בלעדית לספק שירותי החזרה ואיסוף של מכוניות מושכרות ישירות מטרמינל 3 הבינ"ל, זאת לעומת המפעילות האחרות שיוכלו למסור רכבים ללקוחות מטרמינל 3 אך יאלצו לשלוח את לקוחותיהם להחזרה במתחם השכרת הרכב בצמוד לטרמינל 1.

המכרז האחרון היה שונה מהמכרזים עד כה והוא חולק לשתי קטגוריות, כשבראשונה התחרו חברות ההשכרה על הצבת דלפקים במיקום הטוב ביותר בטרמינל 3 ועל הבלעדיות בהצבת הרכבים בשטחי החניה של חניון הפרדס בסמוך לטרמינל 3. בקטגוריה השנייה התחרו שש חברות על הזכות שרכביהן יאספו מטרמינל 3 אך יוחזרו לחנייה הרחוקה הסמוכה לטרמינל 1 משם ייצאו הנוסעים בשאטלים לטרמינל 3. בקטגוריה השנייה ניתנה חשיבות למיקום במכרז כאשר המקומות הראשונים יוכלו לבחור ראשונים את המתקנים המועדפים עליהם.

דני שמעוני, מנכ"ל הרץ ישראל ציין: "הזכייה במכרז מעניקה לנו יתרון גדול מאוד מבחינת השירות הניתן ללקוחותינו ביחס לחברות האחרות שכן בעבר כשפעלנו ממתחם השכרת הרכב בצמוד לטרמינל 1 היינו מקבלים תלונות מהלקוחות על בזבוז זמן וסרבול מיותר בתנועה בתוך נמל התעופה. עתה כל הזמן הזה ייחסך, האפשרות לאסוף ולהחזיר את המכונית ישירות מהטרמינל בו נחתה הטיסה נוחה במיוחד לתיירים עם משפחות ולאנשי עסקים שיעדיפו לחסוך את השאטלים והסרבול הכרוך בהחזרת הרכב".
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים