מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

סיווק דור עשירי - עכשיו בישראל

סיווק דור עשירי - עכשיו בישראל

June 26, 2017

מאיר חברה למכוניות, יבואנית הונדה בישראל, משיקה את הסיוויק החדשה, דור 10, הזריזה והדינאמית ביותר אי פעם, בעלת מערכות בטיחות מהמתקדמות בעולם לצד שימושיות מושלמת בקטגוריית המשפחתיות

  • מנועי טורבו חדשים וחסכוניים, העוצמתיים ביותר בקטגוריה.
  • מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר להגנה פסיבית ואקטיבית.
  • מרווחת יותר, רחבה יותר, חזקה יותר וחסכונית יותר עם תא מטען שיכול להכיל את כל מה שהמשפחה צריכה.
  • זמינות בשלוש תצורות:
  • גרסת קומפורט עם מנוע 1.0 ליטר טורבו ו-129 כ"ס - אוטומטי או ידני.
  • דגם ספורט אוטומטי עם מנוע 1.5 ליטר טורבו עם 182 כ"ס.
  • דגם אוטומטי החל מ- 131,900 ₪.

הונדה סיוויק, הרכב המשפחתי הוותיק והפופולארי, עלה לראשונה על כביש בשנת 1973 כאשר בישראל משווק הדגם החל משנת 1990. הסיוויק הוא דגם הליבה של הונדה בעולם ועומד בליבה של מורשת המכירות והייצור של המותג.

עבור רבים ה-'סיוויק' מהווה שם נרדף למותג הונדה, כאשר היעד שעמד בפני צוות הפיתוח היה התחדשות דינמית של הדגם הכה פופולארי. יעד זה חייב חשיבה חדשה וגישות חדשות למבנה המרכב, לאווירודינמיות של המכונית ולתכנון השלדה תוך מתן דגש על חסכוניות, פונקציונאליות ובטיחות לצד התמקדות מחודשת בדינמיקת נהיגה מתגמלת ומהנה.

הסיוויק החדשה מציגה את חבילת טכנולוגיות הבטיחות והסיוע לנהג, Honda Sensing, הכלולה בכל רמות הגימור, המבטיחה שהמכונית היא אחת הבטוחות ביותר בקטגוריה. מערכת הבטיחות של הסיוויק החדשה משתמשת בשילוב של מידע מרדאר ומצלמות, ושפע של חיישנים, כדי להזהיר את הנהג ולסייע לו בתרחישים שעלולים להיות מסוכנים. בכך הופכת המערכת כל נהג, לנהג טוב יותר ורגוע יותר. 


שרון גלזר, מנהל חטיבת הרכב הפרטי במאיר, מסר: "הסיוויק החדשה מייצרת עניין רב בכל העולם מאז נחשפה על ידי היצרן, ומקבלת ביטוי בזינוק משמעותי בהיקפי המכירות. אנו שמחים להביא את הדגם לישראל ולהציג רכב משפחתי שמאפשר הנאת נהיגה לצד בטיחות מקסימאלית. בחודשים האחרונים נוצרה התעניינות רבה על הגעת הדגם לישראל, הן בקרב הלקוחות הנאמנים של המותג והן בקרב לקוחות חדשים, אנו בטוחים כי השקת הדור ה-10 של הסיוויק בישראל תהיה הצלחה גדולה בקרב הלקוחות הפרטיים לצד ציי הרכב".

הרכב יושק בישראל במחירי ההשקה הבאים:

דגם אוטומטי למנוע 1.0 טורבו בעל 129 כ"ס במחיר של 131,900₪.
דגם ספורטיבי אוטומטי בעל מנוע 1.5 טורבו עוצמתי עם 182 כ"ס במחיר של 144,900 ₪.
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים