מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

The All New 10 Generation Honda Civic - 4 DOOR

The All New 10 Generation Honda Civic - 4 DOOR

October 03, 2017

מאיר חברה למכוניות, יבואנית הונדה בישראל, החלה לשווק את הסיוויק החדשה, דור 10, הפרויקט הגדול ביותר בתולדות הונדה בעולם – עתה גם בגרסת ה- 4 דלתות

  • מרווחת יותר, רחבה יותר, חזקה יותר וחסכונית יותר
  • תא מטען שיכול להכיל את כל מה שהמשפחה צריכה
  • זכה בציון המקסימלי של 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של ה-NHTSA האמריקאי

זמינה בשתי תצורות:
  • דגם אלגנס אוטומטי עם מנוע 1.5 ליטר טורבו עם 182 כ"ס
מנועי טורבו חדשים וחסכוניים, העוצמתיים ביותר בקטגוריה

מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר להגנה פסיבית ואקטיבית

  • דגם אלגנס אוטומטי עם מנוע VTEC 1.6 ליטר ו-125 כ"ס
מחיר: החל מ- 134900 ₪

"מאיר חברה למכוניות", יבואנית הונדה, ענקית הרכב היפנית בישראל שהשיקה לאחרונה את הדור העשירי, All New, של הונדה סיוויק- תכנית הפיתוח הגדולה ביותר של דגם יחיד בהיסטוריה של המותג, החלה לשווק בישראל גם את גרסת 4 הדלתות הפופולארית.
הונדה סיוויק, הרכב המשפחתי הוותיק והפופולארי, עלה לראשונה על כביש בשנת 1972 כאשר בישראל משווק הדגם החל משנת 1992. הסיוויק הוא דגם הליבה של הונדה בעולם ועומד בליבה של מורשת המכירות והייצור של המותג.
עבור רבים ה-'סיוויק' מהווה שם נרדף למותג הונדה, כאשר היעד שעמד בפני צוות הפיתוח היה התחדשות דינמית של הדגם הכה פופולארי. יעד זה חייב חשיבה חדשה וגישות חדשות למבנה המרכב, לאווירודינמיות של המכונית ולתכנון השלדה תוך מתן דגש על חסכוניות, פונקציונאליות ובטיחות.
בהתבסס על המסורת בת ה-40 שנה שלה, המכונית שומרת אמונים לתפיסה המקורית של הסיוויק- "מכונית לכל אחד, מכונית לעולם". היא מהווה שילוב של עיצוב מיוחד, סגנון ספורטיבי ושימושיות גמישה – עם התמקדות מחודשת בדינמיקת נהיגה מתגמלת ומהנה.


הסיוויק 4 דלתות החדשה מציגה את חבילת טכנולוגיות הבטיחות והסיוע לנהג, Honda Sensing (הכלולה בדגם האלגנס 1.5 ליטר טורבו) המבטיחה שהמכונית היא אחת הבטוחות ביותר בקטגוריה. מערכת הבטיחות זו, משתמשת בשילוב של מידע מרדאר ומצלמות, ושפע של חיישני היי-טק, כדי להזהיר את הנהג ולסייע לו בתרחישים שעלולים להיות מסוכנים. בכך הופכת המערכת כל נהג, לנהג טוב יותר ורגוע יותר. דגם האלגנס מצויד במנוע VTEC 1.6 ליטר וזכה בציון המקסימלי של 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק שעורך ארגון ה-NHTSA האמריקאי . דגם האלגנס מצויד במערכת מובילאיי הישראלית.

הונדה סיוויק החדשה בתצורת 4 דלתות תשווק בשתי גרסאות שונות:

  • דגם אלגנס עם מנוע VTEC 1.6 ליטר ו-125 כ"ס - אוטומטי 134900 ₪
  • דגם אלגנס אוטומטי עם מנוע 1.5 ליטר טורבו עם 182 כ"ס – אוטומטי 154900 ₪.
site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים