מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

חדשות ואירועים

קבוצת וולוו העולמית – מצטרפת לשורת השותפים של DRIVE

קבוצת וולוו העולמית – מצטרפת לשורת השותפים של DRIVE

March 28, 2018

DRIVE שהוקמה על ידי 'מאיר חב' למכוניות ומשאיות'', ובחסות שותפים מובילים בתחום, וביניהם יצרניות הרכב וולוו מכוניות, הונדה, חברת השכרת הרכב הבינלאומית 'הרץ' וחברת הטלמטיקס איתוראן, הרחיבה במהלך השנה האחרונה את פעילותה עם הצטרפות שותפים כגון NEC, ARTIV ועכשיו הצטרפה לשורת השותפים קבוצת וולוו, יצרנית מובילה בתחום המשאיות, אוטובוסים ורכב כבד.

DRIVE משלב תוכנית שיתופי פעולה לצד חללי עבודה משותפים ומציע לסטארטאפים בכל השלבים, הדרכה ומומחיות בשוק אשר יסייעו להם להאיץ את הפיתוח העסקי והטכנולוגי.

המיזמים השונים זוכים לסיוע בהבנת השוק, שיתוף פעולה ישיר עם השותפים האסטרטגים של דרייב, , פיתוח אב טיפוס, שדה ניסויים לפיתוחיהם, חיבורים ללקוחות פוטנציאליים והשקעות אופציונליות בתעשיית התחבורה אשר עוברת שינוי דרמטי, המרכז מאפשר לסטארטפים הכרות מעמיקה עם השוק ולשותפים השונים לשתף פעולה באופן מעמיק ומשמעותי עם הסטארטאפים וגם בין השותפים עצמם. בין הסטרטאפים השונים שהשתתפו בתכניות דרייב ניתן למצוא חברות כגון Arbe robotics, Hailo, Anagog, Upstream ואת חברת Exo אשר נרכשה לאחרונה על ידי חברת Lear.

על פי אנה ווסטרברג סגנית נשיא לשירותים מחוברים בקבוצת וולוו:״שותפות זו נותנת לנו הזדמנות ייחודית לשתף פעולה עם סטארטאפים מבטיחים, ולהאיץ את הפיתוח של פתרונות חדשניים ללקוחות שלנו״.

על פי בועז ממו, מנכ"ל DRIVE" :DRIVE בא למלא צורך אמיתי בעולם היזמות בתחום התחבורה החכמה, בכל הקשור ליצירת גישה למובילי השוק, יצירת אבטיפוס בשלבים ההתחלתיים, ויכולת לניסוי והשקעות ממוקדות בתחום. הצטרפותה של קבוצת וולוו לדרייב מחזקת את היכולת שלנו לתמוך במיזמים אשר פונים לתחומי הפעילות של ציים, משאיות, אוטובוסים וציוד כבד".

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים