מאיר, חברה למכוניות ומשאיות בע"מ

אופנועים

בספטמבר 1948 הקים סויצ'ירו הונדה, את הונדה מוטור, מתוך הבנה שקיים צורך בתחבורה זולה ובסיסית בזמנים הקשים של יפן אחרי מלחמת העולם השנייה.
בראשית דרכה, ייצרה הונדה מנוע עזר לאופניים, ועד לשנת 1960 יצרה החברה אופנועים בלבד. החל משנה זו היא התחילה לייצר גם מכוניות קטנות בעיקר לשוק היפני. במהלך שנות ה 60 התקדמה החברה בפיתוח ושיפור האופנועים שייצרה, ובהדרגה הם הפכו ברי השוואה ולעתים אף עלו על האופנועים האירופאים שהובילו באותה תקופה. תהליך זה בא במקביל להשתתפות המסיבית במרוצי אופנועים, ובמיוחד במרוצי הגראנד פרי שם הונדה השיגה עליונות בקטגוריות רבות. ב - 1969 הוציאה הונדה אופנוע שיהפוך אותה ליצרנית מובילה. היה זה ה- CB750, אופנוע כביש בעל מנוע ארבע צילינדרים לרוחב שעלה בכוח מנועו בצורה משמעותית על אופנועיי המתחרים. מרגע זה הפכה הונדה ליצרן האופנועים הגדול בעולם ומאז היא מובילה את התחום.
בתחום האופנועים הציגה הונדה בסוף שנות ה-70 את הגולד ווינג, אופנוע גדול ממדים שמתאים במיוחד לשוק האמריקאי. הוא מיוצר מאז ללא הפסקה בנימכר בעיקר בארצות הברית כשהוא הולך ומשמין וכיום מגיע נפח מנועו ל-1800 סמ"ק. ב- 1992 הובילה הונדה את שוק אופנועיי הסופר ספורט הגדולים כשהיא מציגה את ה- CBR900RR שהיה אופנוע חזק במיוחד וייחודו במשקל הקל שלו. מגמה זו המשיכה מאז אצל כל יצרניות האופנועים אך להונדה זכות ראשונים.
 

צור קשר

סוכנות ומוסך מרכזי
רח' שבח 5  ת"א

טלפון: 03-6953162
פקס: 03-6958550

site/bottom/nagish מונסייט תוכנה בניית אתרים